صادارت بهترین پودر لباسشویی دستی فله

صادرات پودر لباسشویی فله ای، سالانه درآمد ارزی قابل ملاحظه‌ای برای کشور به ارمغان آورده است و علاوه بر آن پودر لباسشویی دستی فله ای در داخل کشور نیز مشتریان زیادی دارد. یکی از اولویت های صادرات در شرکت تولید و صادرات پودر لباسشویی فله با قیمت بسیار مناسب در همه خانه‌های ایران بیشتر استفاده می شود. بنابراین پودر لباسشویی دستی از بهترین محصولات صادراتی کشور ایران است و فروش آن به صورت اینترنتی از مراکز معتبر انجام می شود.

صادارت بهترین پودر لباسشویی دستی فله

بررسی مشخصات پودر لباسشویی دستی باکیفیت

بررسی مشخصات پودر لباسشویی دستی باکیفیت

با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از دانشمندان متوجه شده اند که روند فیزیکی و شیمیایی فرایند شستشو چقدر پیچیده می باشد. آنها معتقدند که برای شستن لباس ها مهمترین شرط آن استفاده از مواد شوینده معتبر و مناسب می باشد. یک شوینده مناسب کشش سطحی آب را کاهش می دهد و باعث حل شدن چربی ها در آب می شود.

ترکیبات قلیایی شوینده ها باعث از بین رفتن آلودگی‌ها می‌شوند بنابراین پودر لباسشویی نامناسب و غیر استاندارد رنگ لباس ها و شکل الیاف لباس را تغییر می‌دهند به مرور باعث پوسیدگی و خرابی ماشین لباسشویی می‌شوند. استفاده نامناسب از پودرهای لباسشویی خصوصاً برای کودکان می تواند حساسیت قرمزی و خارش ایجاد کند.

از جمله عواملی که بر روی کیفیت پودر ماشین لباسشویی تاثیر می گذارد این است که قدرت پاک کنندگی محصول بالا باشد و به بافت لباس اصلا آسیبی نرساند. برترین ویژگی انواع پودر لباسشویی قیمت مناسب و مقطوع آن می باشد که توانسته این محصول با کیفیت و قیمت مناسب مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

تولید پودر لباسشویی در کشور به صورت عمده عرضه می گردد و در حال حاضر تولید این محصول هر روزه بهتر و با کیفیت تر می باشد که مورد رضایت مردم قرار گرفته است و می‌توان این محصول را به صورت بسته بندی مختلف و حتی الامکان با قیمت مناسب یافت کرد. قابل ذکر است که با توجه به طراحی و ساختار تولید پودر های دستی و ماشینی تفاوت قیمت بین این دو محصول وجود دارد به همین دلیل قیمت پودر لباسشویی دستی کمتر از پودر لباسشویی ماشین می باشد.

قیمت پودر لباسشویی دستی را می توان به راحتی با یک جستجوی ساده در سایت های مختلف بدست آورد. امروزه شرکت ها و برندهای مختلف شوینده در حال رقابت با یکدیگر هستند پودر ها را با توجه به استاندارد ویژگی ها به پودرهای لباس سفید، لباس های تیره و مشکی ، لباس رنگی و غیره تقسیم می‌شوند این پودر را بسته به کاربردشان متناسب با رنگ و جنس پارچه تولید می‌شود.

همه چیز درباره انواع پودر لباسشویی دستی

همه چیز درباره انواع پودر لباسشویی دستی

برای از بین بردن چربی و آلودگی از روی اجسام متفاوت از مواد شوینده استفاده می‌شود شوینده ها بر اساس کاربردی که دارند به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند.شوینده های لباس ابتدا پودری بودند و تا سال‌ها ادامه داشت اما با پیشرفت علم شوینده های بهتری تولید شد.

پودرهای لباسشویی از ترکیباتی از مواد شیمیایی و مواد فعال تشکیل شده اند که برای شستشوی دستی لباس ها استفاده می شوند. این پودرها قدرت پاک کنندگی و لکه بری بالایی دارند و باعث درخشندگی لباسها می‌شوند پودر های لباسشویی دستی پس از قرار گرفتن در آب حل می‌شوند و تولید کف می کند این امر به خاطر مواد معدنی موجود در آن می باشد.

البته در این پودرها از اسانس های مختلف برای ایجاد رایحه ملایم در لباس ها بعد از شستشو استفاده می شود. پودر لباسشویی کیلویی در بازار و سطح شهرها و کشورها همیشه مناسب تر و ارزان تر می باشد و همچنین انواع مختلفی دارد که به صورت بسته بندی و فله عرضه می‌شود. پودر لباسشویی دستی دارای مواد خاصی است که میزان کف را افزایش می‌دهند و در مقابل پودر ماشینی دارای عناصری است که کف را کنترل می‌کند و از کف بیش از حد جلوگیری می‌کند.

در مقابل میزان تمیز کنندگی پودر لباسشویی دستی نه به میزان پودر بلکه به قدرت کاردست ها و مدت زمان شستشو بستگی دارد البته در صورت استفاده بیش از حد از پودر دستی آبکشی بسیار طولانی خواهد شد استفاده از پودر دستی در ماشین لباسشویی می تواند باعث گیر کردن تکه های حل نشده در قطعات داخلی ماشین لباسشویی شود. بنابراین باید توجه داشت که به هیچ عنوان از پودر دستی در ماشین لباسشویی استفاده نشود .

پودر لباسشویی دستی چگونه تولید می شود؟

پودر لباسشویی دستی چگونه تولید می شود؟

پودر لباسشویی نوعی ماده شوینده و تمیز کننده است که برای تمیز کردن لباس استفاده می شود. مواد شوینده به صورت پودر و مایع تولید می شود ، در حالی که مواد شوینده پودری و مواد مایع از نظر ارزش تقریبا مساوی با بازار جهانی دارند .

پودرهای ماشینی در مقابل پودرهای دستی دارای چند ماده اضافه می باشد که باعث افزایش قدرت پاک کنندگی لباس می‌شود ماده اصلی و فعالی که در پودرهای دستی استفاده می‌شود: آنیونی و غیریونی است که باعث پاک کنندگی و خروج چرک از لباس می شود .

عامل کم کنندگی سختی آب که باعث پاک‌کنندگی بیشتر هم می‌شود. عامل کنترل کف و موادی که باعث درخشندگی لباس می‌شود مانند ابتیکال براتیز . مواد ضدعفونی کننده پودر لباسشویی آنزیم دار مخصوص شستشو با ماشین لباسشویی است و با قدرت پاک کنندگی بالای خود لباس ها را کاملا تمیز می کند.

این محصول تمام آلودگی‌های موجود را به راحتی در آب سرد هم از بین می برد و این محصول همچنین حاوی آنزیم های فعال می باشد که موجب تمیزی فوق العاده لباسها می شود. آنزیم ها دارای نقش موثری در توسعه و پیشرفت شوینده ها و پودر ماشین لباسشویی بوده اند، که مهم ترین آنزیم ها شامل : پرونتاز ،آمیلاز، لیپاز ،سلولاز می باشند که هر کدام کاربرد ویژه در شوینده های لباس دارند .

آنزیم ها علاوه بر افزایش پاک کنندگی فواید زیست محیطی با کاهش مصرف انرژی و زمان شستشوی کوتاه‌تر و کاهش دمای شستشو، کاهش میزان مصرف آب می باشد.

خرید مستقیم پودر لباسشویی دستی فله

خرید مستقیم پودر لباسشویی دستی فله

انواع پودر لباسشویی دستی و ماشینی فعال در آب سرد مناسب برای فروش داخلی و صادرات در سراسر کشور عرضه می گردد. یک کارخانه تولید پودر لباسشویی به روش‌های مختلف محصولات خود را عرضه می کند که یکی از این روشها فروش مستقیم و بدون واسطه است بنابراین می‌توان پودر لباسشویی را به صورت فنی و بدون واسطه و به طور مستقیم از مراکز پخش محصولات شوینده با قیمت ارزان خریداری کرد. پودر لباسشویی مرغوب پودری است که پس از شستشوی لباس تاثیرات مثبت بر روی لباس دیده شود یعنی لباس را درخشان را تمیز کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما