فروشنده بهترین پودر لباسشویی دستی

پودر لباسشویی دستی با کیفیت و ارزان محصولی است که علاوه بر قیمت مناسب بتوانند در پاک کنندگی و نیز حفظ بافت و رنگ لباس بهترین کارایی را داشته باشد جهت خرید چنین پودرهایی می‌توان این محصولات را از مراکزی که بهترین برندهای شوینده را عرضه میکنند خریداری کرد و با استفاده از شوینده های مرغوب ضمن تضمین سلامت البسه خود با وارد نکردن آلاینده های شیمیایی با محیط زیست در حفظ سلامت خود نیز کوشا باشیم در اینجا قرار است شما را با مشخصات و مرکز فروشنده بهترین پودر لباسشویی دستی آشنا کنیم.

فروشنده بهترین پودر لباسشویی دستی

فرمولاسیون تولید پودر لباسشویی دستی

فرمولاسیون تولید پودر لباسشویی دستی همانطور که می‌دانید شوینده‌ها یکی از اساسی ترین نیازهای افراد در زندگی می باشد چرا که بشه از رعایت نظافت و بهداشت فردی و اجتماعی به انواع مختلف شوینده بستگی دارد و در اینجا قرار است شما را با چند بخش اصلی و تشکیل دهنده پودر لباسشویی دستی آشنا کنیم.

 • در پودرهای لباسشویی از سورفکتانت ها استفاده می شود که تاثیر مستقیمی بر روی لکه زدایی و از بین بردن چربی های مختلف روی البسه داشته و یک پاک کننده قوی است و با توجه به اینکه ممکن است آلودگی ها و لکه های ایجاد شده روی پارچه ها ناشی از مواد غذایی و یا سایر مواد متنوع باشند لذا جهت پاک کردن انواع لکه ها انواع مختلفی از این ماده در شوینده ها وجود دارد.
 • آنزیم ها که ماده پروتئینی هستند عملکرد مهمی در لکه زدایی و از بین بردن آثار مختلف روی لباس ها داشته البته هر آنزیم در لکه زدایی ماده خصوصی تاثیر دارد به همین خاطر در تاید آنزیم های متفاوتی وجود دارد. البته علاوه بر آنزیم های پاک کننده با توجه به اینکه تاید ماشینی باشد یا دستی آنزیم هایی در خصوص حفظ سلامت ماشین لباسشویی و یا پوست در این شوینده ها وجود دارد.
 • سفید کننده ها در پاک کردن آثار آخرین آلودگی ها موثر بوده و رنگ لباس های روشن شما را سفید و درخشان می کند.
 • پلیمرها نیز بخش دیگر تشکیل دهنده پودر های لباسشویی بوده که عملکردی مشابه سورفاکتانت ها داشته و در تار و پود پارچه ها رو سوخت کرده و یک پاک کننده قوی محسوب می شوند.
 • در ترکیب پودر لباسشویی علاوه بر مواد شیمیایی پاک کننده آنزیم ها و موادی وجود دارند که سبب تثبیت رنگ در پارچه های مختلف و پیشگیری از آسیب های بافتی و فرسودگی البسه می شوند.

این مواد شیمیایی به همراه برخی از مواد دیگر مانند خوشبو کننده ها و یا نرم کننده ها تحت فرمولاسیون و ترکیبات نسبی خاص با هم پودرهای لباسشویی را تشکیل داده.

مشخصات پودر لباسشویی دستی باکیفیت

همانطور که می دانید امروزه انواع مختلفی از مارک های شوینده در بازار وجود داشته که دغدغه اصلی افرادی است که در مصرف این شوینده ها شناخت و اطلاعات کافی را در زمینه انتخاب بهترین پودر دستی نداشته و به دنبال ماده شوینده ای هستند که ضمن پاک کنندگی قوی کمترین آسیب را به پارچه ها و البسه برساند لذا در انتخاب پودر لباسشویی باکیفیت باید به چند نکته توجه کنید:

 • یک پودر لباسشویی دستی باید بتواند در دماهای مختلف آب بهترین عملکرد را داشته و به درستی آلودگی ها را پاک کند.
 • آنزیم های پودر باید فعال بوده و به سرعت وارد واکنش با آلودگی ها شده و عمل پاکسازی را انجام دهد.
 • یک پودر مناسب باید دارای تمامی سورفکتانت ها و آنزیم های لازم جهت از بین بردن لکه های مختلف را داشته باشد.
 • پودر های دستی باید حاوی مواد مراقبتی پوست بوده که در صورت برخورد مستقیم با پوست هیر شستشو کمترین آسیب ممکن را به پوست برسانند.
 • از دیگر نکات مهم در زمینه پودر های شوینده توجه به ترکیباتی است که از نظر رنگ زدایی و فرسایش پارچه ها کمترین آسیب را به بافت و رنگ البسه می‌رسانند.
 • پودرهای لباسشویی اصل و باکیفیت سبب ورود آلاینده های شیمیایی مضر و سرطان زا به طبیعت و یا بدن انسان نمی شوند و کمترین آسیب احتمالی را برای انسان و محیط زیست در پی دارند‌.
 • یک پودر مناسب علاوه بر خاصیت پاک کنندگی بالا سبب می‌شود که لباسها پس از شستشو بافتی لطیف داشته و رایحه ای خوشبو به جای می گذارد.
 • نکته بسیار مهم دیگر در فرمولاسیون پودرهای لباسشویی وجود مواد ضد حساسیت است که در ترکیبات این مواد شوینده به کار رفته به طور مثال: پوست لطیف کودکان و یا برخی از افراد بزرگسال نیز به شوینده ها و برخی مواد موجود در آنها حساسیت نشان داده یک پودر مناسب باید بتواند با انواع پوست ها و لباس ها سازگاری داشته و ایجاد خارش حساسیت و هیچ گونه آسیب پوستی نکند.

تفاوت پودر لباسشویی دستی با ماشینی

تفاوت پودر لباسشویی دستی با ماشینی با توجه به اینکه امروزه انواع شوینده های لباس را در دو نوع دستی به ماشینی تهیه می کنند قطعاً تفاوت‌ هایی در عملکرد و مواد تشکیل دهنده این دو نوع پودر وجود دارد اگرچه امروزه انواع مواد شوینده ماشینی به صورت پودر مایع صابون و یا قرص های لباسشویی موجود هستند اما همچنین پودرهای ماشینی به دستی بیشترین و رایج‌ترین میزان مصرف را در سراسر دنیا دارند‌.

 1. مواد موجود در پودر دستی به گونه ای است که کف زیادی ایجاد کرده و تا حدودی پاک کردن این شوینده بر روی البسه نیاز به آب‌ ‌کشی بیشتری دارد در حالی که آنزیم های موجود در پودر ماشینی میزان کف را کنترل کرده و راحت تر آبکشی می شود.
 2. در کف حاصل از پودر ماشینی موادی وجود دارد که به کاهش و یا افزایش دمای المنت های حرارتی ماشین کمک کرده و علاوه بر این مواد تشکیل دهنده پودر ماشینی از زنگ زدگی، فرسایش و آسیب به بخش های فلزی و لاستیکی ماشین جلوگیری میکند این در حالی است که پودرهای دستی نیز حاوی برخی مواد شامل گلیسیرین ها هستند که در برخورد با پوست سبب کاهش آسیب های پوستی میشوند.
 3. غلظت مواد تشکیل دهنده در پودر ماشینی بیشتر بوده و به همین دلیل هنگام استفاده از پودر ماشینی به نسبت میزان کمتری جهت شستشوی لباس نیاز است همین غلظت نیز سبب انحلال پذیری دیر‌تر پودر ماشینی نسبت پودر دستی است.
 4. هنگام استفاده از پودر ماشینی لازم است که به اندازه پیمانه استاندارد پودر ماشینی استفاده شود چرا که عملکرد ماشین به میزان پودر نیست این در حالی است که هنگام استفاده از پودر دستی می توان پودر بیشتری استفاده کرد چرا که قدرت دست ها و شستشوی دستی نیز موثر است.
 5. پودر ماشینی بافت سخت تری داشته اگرچه کف کمی ایجاد می‌کند اما دانه‌های سخته آن هنگام چرخش محفظه لباسشویی با ایجاد اصطکاک بر روی لباسها و نفوذ در لک ها سبب چربی زدایی و تمیز شدن لباس ها می شود این در حالی است که پودر های دستی نرم تر بوده و به راحتی در آب حل شده و با ایجاد کف سبب می‌شود بافت لباس ها نرم تر باشد و به راحتی با فشار دست نیز تمیز شوند‌.

موارد استفاده از پودر لباسشویی دستی

همانط که م دانید برخی از شستنی ها از قبیل پتو، موکت و یا فرش، ملحفه ها و.. برای شسته شدن در ماشین لباسشویی حجم و وزن زیادی داشته و طبیعی است که همه افراد شرایط شستشوی بیرون از منزل را نداشته و یا علاقه ای به فعالیت مراکز خدمات نظافتی را ندارند.

در این صورت اغلب از پورهای دستی استفاده می شود چرا که میزان کف کردن و پاکسازی با هر دمای آبی را دارد و سرعت حل شدن پودر دستی در آب بالاتر است. علاوه بر این پودر های ماشینی حاوی ذرات رنگ دانه ای است که به زمان بیشتری جهت فعال شدن، انحلال و آبکشی دارند.

علاوه بر مواردی که اشاره کردیم باید بدانید که در پودرهای ماشینی آنزیم ها و آلاینده هایی وجود دارند که مخصوص محفظه و فعالیت شستشو با ماشین است و در حالی که ترکیبات موجود در پودر دستی علاوه بر مواد شوینده در ترکیبات خود دارای مواد نرم کننده و مراقبت کننده پوستی هستند.

از طرفی مراکز نظافتی که مسئول شست‌وشوی وسایل خانه از جمله وسایل پارچه ای هستند جهت شستشوی پارچه ها و وسایلی که امکان شستشو با ماشین را ندارند پودر لباسشویی دستی استفاده میکنند.

عرضه مستقیم پودر لباسشویی دستی

عرضه مستقیم پودر لباسشویی دستی با برخی از ویژگی ها و تفاوت های پودرهای ماشینی و دستی آشنا شدید همانطور که اشاره کردیم هر یک از این شوینده ها فرمولاسیون و ترکیبات خاص خود را داشته و با توجه به مواد تشکیل دهنده کاربرد دستی و ماشینی خاص خود را دارند.

امروزه خاص مصرف کنندگان از مواد شوینده صرفاً لکه زدایی و پاک کنندگی نیست بلکه انتظار می‌رود یک شوینده در کنار پاک کنندگی قوی خود یک نرم کننده و خوشبو کننده مطلوب نیز به شمار آید به همین منظور امروزه تولید کنندگان پودرهای ماشینی سعی دارد در تولید محصولات متنوع خود پودر هایی را تولید کنند که با رایحه های خوش بو و لطافت خاصی که به البسه بی بخشند رضایت مشتریان خود را جلب کنند.

از طرفی تولیدکنندگان داخلی سعی داشته با ارائه بهترین محصولات خود بازار مصرف کالای ایرانی را رونق بخشیده و علاوه بر ترمین بازارهای داخلی در صادرات پودرهای لباسشویی ماشینی و دستی به سایر کشورها مانند: افغانستان، عراق، پاکستان، روسیه، ترکمنستان، آذربایجان و سایر نقاط جهان فعالیت دارند.

علاوه بر این عرضه کنندگان پودر های لباسشویی در جهت تامین نیاز مراکزی که مواد شوینده را با حجم بالا مصرف می‌کنند مانند: هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها و مراکز خدمات نظافتی توانستند با تولید پودرهای شوینده با حجم بالا و حتی در بسته های ۲۰ کیلویی و ۴۰ کیلویی نیاز این مراکز را با قیمت مناسب و حجم بالا تامین کنند.

خرید پودر لباسشویی دستی 500 گرمی

با توجه به اینکه معمولاً از پودرهای دستی برای شستشوی البسه و پارچه هایی که در لباسشویی جای داده نمی شوند و نیاز به شستشوی دستی دارند استفاده می‌شود لذا مصرف پودر دستی نسبت به پودر ماشینی بیشتر است علاوه بر این قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی پودر دستی نسبت به پودر ماشینی کمتر بوده به همین خاطر معمول نسبت به بیشتری نسبت به پودر ماشینی استفاده می شود.

میزان بالای استفاده این بود سبب شده اکثر مصرف کنندگان به دنبال خرید پودر لباسشویی ارزان و کارایی مناسب هستند به همین منظور مراکزی که در زمینه تولید پودر لباسشویی فعالیت دارد با تهیه و توزیع پودر لباسشویی 500 گرمی،کیلویی و یا فله ای به دنبال تامین تقاضای بازار در تولید پودر لباسشویی ارزان و با کیفیت هستند که در ادامه قصد داریم شما را با یکی از بهترین مراکز عرضه پودر ماشینی و دستی آشنا کنیم.

در حال حاضر انواع مختلفی از پودر دستی در بسته بندی های کاغذی و پلاستیکی در وزن های مختلف تولید و عرضه می شوند که با خرید پودر لباسشویی ۵۰۰ گرمی اگرچه سرعت مصرف پودر بیشتر است اما در صورت هرگونه نارضایتی و یا تنوع در شوینده می توانید به راحتی در زمان کوتاهی پودر دستی و شوینده خود را تغییر دهید.

رایج ترین نمونه فرم پودرهای لباسشویی پاکت های ۵۰۰ گرمی هست که در برندهای مختلف به صورت دستی و ماشینی در انواع فروشگاه ها عرضه می شود البته امروزه حجم های بسیار مختلفی از شوینده‌ها تهیه و توزیع می شود در حال حاضر نیز جهت صرفه اقتصادی و مصرفی نیز بسیاری از مراکز پودرهای لباسشویی را به صورت فله ای نیز عرضه می کنند.

فروش ارزان پودر لباسشویی دستی

فروش ارزان پودر لباسشویی دستی تا حدودی با مشخصات ویژگی ها و تفاوت های پودهای دستی و ماشینی آشنا شدیم همان طور که می دانید یکی از دغدغه اصلی افراد استفاده کردن از مواد شوینده ای است که ضمن بهترین فرمولاسیون پاک کنندگی کمترین آسیب را به بافت و رنگ البسه برساند.

اگرچه امروزه انواع مختلفی از شوینده ها در بسته بندی های متنوع و حالت های مختلف تولید می شوند برخی از اینها شامل مایعات و صابون ها و شوینده هایی هستند که به صورت رنگ ها و رایحه های بسیار متنوع عرضه می شوند اما همچنان سرانه مصرف پودر های لباسشویی تنها در ایران بلکه در کشورهای اروپایی نیز بالا بوده نسبت به سایر شوینده ها رایج تر هستند.

به همین منظور مراکز متعددی در زمینه تولید پودر لباسشویی دستی و ماشینی فعالیت داشته و با به کارگیری دانش، تخصص و تجربه طی سالیان متمادی سعی در تولید پودر های شوینده ای دارند که علاوه بر بهترین کارایی کمترین آسیب را برای پارچه های مختلف، آسیب های پوستی و یا آسیب به محیط زیست را داشته باشند و تلاش بر تولید مواد شوینده ای است که کمترین آلاینده‌های شیمیایی و مضر را به محیط زیست وارد کنند.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت پودر دستی و ماشینی لباسشویی با کیفیت و مرغوب توسط مراکز حضوری معتبر و یا سایت ها آنلاین مارکت های رسمی ما که برترین برندهای مواد شوینده را عرضه می کنند و از مراکز معتبر عرضه پودر لباسشویی هستند ضمن خرید پودر لباسشویی ارزان انواع شوینده را با بالاترین کیفیت مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما