فروشنده جرم گیر قوی سرامیک

آیا برای شما هم پیش آمده که سرامیک آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی، بعد مدتی لک و تیره شده باشد و هر چقدر تلاش کردید و از انواع مواد برای پاک کردن آنها استفاده کردید باز می بینید پاک نشدند و حسابی ناامید شده اید؟

گاهی خانومهای خانه دار برای رهایی ازاین مشکل، تعویض سرامیک را پیشنهاد می کنند اما دست نگه دارید ما راهکاری را به شما معرفی می کنیم که تا حدی بتوانید این مسئله را برطرف کنید.

جرم گیر قوی، به علت غلظت بالا و قدرت لکه بری بالا، بهترین گزینه برای نابودی رسوب می باشد مایع جرم گیری است که قدرت پاک کنندگی بالایی دارد و می توانید با اطمینان کامل از آن استفاده کنید. شما می توانید برای کسب طلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید‌.

فروشنده جرم گیر قوی سرامیک

بررسی ویژگی های جرم گیر قوی

بررسی ویژگی های جرم گیر قوی

در کنار محصولاتی که انسان از آن برای تمیز و ضدعفونی کردن انواع ابزارهای مورد استفاده ، بهره می گیرد مایع جرم گیر با کیفیت نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

تولید مایع جرم گیر خانگی کمک شایانی به خانومهای خانه دار می کند چرا که همیشه دغدغه پاکیزگی و بهداشت را دارند. ولی آنچه که مهمتر می نماید این است که مایع جرم گیری که برای سطح و کف سرامیک کاربرد دارد علاوه برکیفیت مطلوب در ضدعفونی و پاک کنندگی ، باعث خرابی و خوردگی سطح نشود.

امروزه مایع جرم گیر، جایگزین جوهرنمک و جرم برهای بودار گذشته شده است جرم گیر در گذشته از جوهرنمک و کلر ترکیب شده بود و بوی تندی داشت اما این محلول بی بو و بی رنگ است و رسوب و جرمهای سخت را از بین می برد.

مزایای جرم گیر:

• جرم گیرهای مخصوص سطوح مثل : انواع سنگ، سرامیک ، کفپوش، کاشی، موزائیک، پارکت و سیمان

• جرم گیر شیرآلات که شامل شیرآلات آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشد.

• جرم گیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی که پس از استفاده از آنها ، بعد از گذشت مدتی تقریبا دو ماه ، برای رسوب زدایی باید از مایع جرم گیر مخصوص آن استفاده کنیم.

• توجه داشته باشید که هرگز جرم گیر را با هیچ شوینده ی دیگری مخلوط نکنید . بارها دیده شده که خانومها برای اثرپذیری بیشتر جرم گیر را با شوینده دیگر ترکیب کردند و آسیبهای جبران ناپذیری به ریه و دستگاه تنفس خود وارد کردند چرا که ترکیب جرم گیر با محلول دیگر بسیار خطرناک است و تولید گاز سمی می کند که برای سلامتی بسیارمضر است.

• نکته حائزاهمیت دیگر اینکه همیشه بعد از گذشت مدت زمانی ، برای جلوگیری از رسوبهای سخت، حتما از مایع جرم گیر استفاده کنید تا رسوبها ، کهنه و قدیمی نشوند زیرا از بین بردن آنها کار بسیار دشواری است.


نحوه استفاده از جرم گیر برای سرامیک

یکی دیگر از معضلات بانوان خانه دار ، تمیزکردن رسوبات و جرم روی شیرآلات آشپزخانه و سرویس بهداشتی می باشد خصوصا که خانمها به شیرالات آشپزخانه به واسطه در معرض دید بودن و رعایت بهداشت خیلی حساسند، چرا که همیشه ذراتی در آنجا پیدا می شود که باعث رشد میکروبها می شود و سلامتی ما را به خطر می اندازد برای جلوگیری از آن باید هر چند وقت یکبار ضدعفونی شوند.

اما تمیز کردن و برق انداختن شیرالات، کار سخت و طاقت فرسایی است و مدت زمان زیادی ، وقت می برد. اگر دقت کرده باشید همیشه شیرآلات مخصوص آب گرم، رسوب بیشتری دارد زیرا املاح آب بر اثر گرم شدن، به دیواره می چسبد و باعث ایجاد رسوب و جرم می شود.

حتما شما هم حین استفاده از آب گرم تکه های کرم رنگ را گاهی در آن مشاهده کردید .برای رفع این مشکل، مایع جرم گیر شیرآلات بهترین گزینه است.

مایع جرم گیری مناسبتر است که بوی تند و آزاردهنده نداشته باشد تا موقع استفاده به دستگاه تنفسی ما آسیب نرساند و ضمن دارا بودن قدرت پاک کنندگی بالا به شیرآلات خش و آسیبی نرسد.

تفاوت جرم گیر و جوهر نمک

تفاوت جرم گیر و جوهر نمک

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و اختراع ماشین آلات کنونی باعث شده است به جای انسان ، وظیفه ی انجام بعضی کارها به دستگاههای ساخت بشر سپرده شود .

یکی از این ماشینهای اختراع انسان مدرن، ماشین ظرفشویی برای شستن ظرف و ماشین لباسشویی است که تقریبا در همه ی خانه ها موجود است و در اکثر ایام هفته برای شستشوی البسه، روشن می شود و از دستگاههای ضروری و موردنیاز بشر می باشد.

ماشین لباسشویی، با گذر زمان و بسته به نوع آب مصرفی و میزان جرم و سختی آب ، نیاز به پاک کنندگی پیدا می کند و راه حل رفع این مشکل، تنها استفاده از نوعی جرم گیر مخصوص این کار به نام مایع جرم گیر ماشین لباسشویی است .

اگر پس از مدت زمانی که از ماشین استفاده کردید و از مایع جرم گیر ماشین لباسشویی استفاده نکنید به مرور کارایی خود را از دست می دهد.پس توصیه می کنیم برای جلوگیری از این مسئله حتما از این مایع برای رسوب زدایی استفاده کنید.

استفاده از مایع جرم گیر ماشین لباسشویی سبب می شود که دستگاه بو نگیرد و لباسها تمیز شسته شوند، قطعات دستگاه فرسوده نشود و المنت یا سنسور آبکشی آسیب نبیند و در آخر باعث عمرطولانی و عملکرد خوب دستگاه باشد تا سالیان طولانی بتوانید از دستگاه استفاده کنید.


نکات ایمنی استفاده از جرم گیر

امروزه جرم گیر های متنوعی در مارک ها و برند های مختلف در بازار موجود است . برای خرید جرم گیر قوی می بایست یک جرم گیر با کیفیت و قوی را از جرم گیر بی کیفیت و ضعیف تشخیص داد.

یکی از محبوب‌ترین کف پوش‌ها برای منازل و محیط های کاری سرامیک می باشد که علاوه بر جلوه بصری مطلوبی که به محیط می بخشد از نظر استحکام و شست و شو وضعیت مطلوبی داشته و ترجیح بسیاری از سازندگان می باشد.
در کنار تمام مزایای کف پوش های سرامیکی، یکی از مهم‌ترین معایب انواع سرامیک‌ها مشخص بودن لکه‌ها و گرفتن جرم و حتی تغییر رنگ آنها در مکان‌هایی مانند دستشویی و حمام است که باعث ناراحتی خانم های خانه‌دار و ایجاد منظره نامطلوب در مکان های عمومی مانند رستوران‌ها، دانشگاه‌ها، هتل‌ها و بیمارستان‌ها می باشد.
خوشبختانه با ورود جرم گیرهای سرامیکی نانو شما می توانید انواع لکه‌ها را در زمان کوتاهی از بین ببرید همچنین بر خلاف برخی شوینده های موجود در بازار که با وجود لکه بری قوی و اثر فوری می توانند باعث بروز حساسیت و مشکلات پوستی و ریوی شوند، فاقد بو و گازهای مضر بوده و استفاده از آنها در مکان های بسته و برای افراد حساس بدون خطر است.
تغییر رنگ و صدمه به بافت سرامیک‌ها مشکل دیگری است شکایت کاربران پس استفاده از جرم گیرهای مختلف را در پی داشته است که با تولید جرم گیر سرامیک نانو این مشکل تا حد بسیاری حل شده است و شما به راحتی می توانید برای انواع سرامیک های گران بها و طرح دار از آنها استفاده کنید.

خصوصیات جرم گیر قوی ؛

1 _ یک جرم گیر قوی بوی بسیار تندی دارد و استشمام آن خوشایند نیست .

2 _ با توجه به زمانی که آلودگی توسط جرم گیر از بین می روند ، می توان به قدرت پاک کنندگی آن پی برد ، هرچه طولانی تر باشد نشان از توان پاک کنندگی پایین جرم گیر است و برعکس هر چه سریع تر آلودگی ها پاک شوند ، جرم گیر قوی و با کیفیت است .

3 _ اگر جرم گیر با پوست دست تماس داشت و در آن ناحیه پوست متوجه از بین رفتن لطافت و چربی پوست شدید ، بدین معناست که جرم گیر بسیار قوی است .

4 _ غلظت مایع جرم گیر به هیچ عنوان نباید کم باشد و مایع رقیق باشد. هر چه مایع قوی تر باشد ، جرم گیر نیز قوی تر است .

5 _ یک جرم گیر قوی می تواند بوی نامطبوع ناشی از آلودگی را به طور کامل برطرف کند.

6 _ جرم گیر قوی بدون هیچ فشاری و یا استفاده از ابزاری ، آلودگی ها را از بین می برد .

زمانی که یک جرم گیر تمامی ویژگی های لازم را داشت ، می توان آن را به عنوان یک جرم گیر قوی معرفی کرد.

خرید مستقیم جرم گیر قوی

خرید مستقیم جرم گیر قوی مجموعه ی نانو سلاطین با تولید و عرضه جرم گیر قوی توانسته است برند خود را به خوبی معرفی کند . این مجموعه با تیم کارشناس و حسابداری خود قیمت محصولاتش را به گونه ای تعیین کرده است که علاوه بر کسب سود ، رضایت مشتری از قیمت را کسب کند . قیمت جرم گیر سرامیک این برند در مقایسه با سایر برند ها اختلاف قابل ملاحظه ای دارد . تمامی محصولات این مجموعه دارای قیمت منصفانه و عادلانه هستند . قیمت پایین محصولات برند نانو سلاطین نشانه ی کیفیت پایین محصولات نیست بلکه به دلیل وجود عرضه کننده ای است که ارائه خدمت را به کسب سود ترجیح داده است.

وجود شیرآلات و سطوح استیل کدر و جرم گرفته، چهره ای ناخوشایند به نمای ساختمان می دهند. به دلیل سختی آب های تصفیه شده شهری و وجود املاح مختلف در آب، به مرور لایه ی نازکی از کلسیم بر روی شیرآلات به جای خواهد ماند که باید از جرم گیر برای رفع آن استفاده کرد. قیمت مناسب جرم گیر 700 گرمی دلیل خوبی برای استفاده از این محصول است.

فروش عمده جرم گیر قوی 700 گرمی

جرم گیر قوی سرامیک می تواند همه ی آلودگی ها و میکروب های روی سرامیک را از بین می برد. جرم گیر برای پاکیزگی محیط حمام ، دستشویی بسیار لازم است. محیط هایی که در معرض آب هستند ، همیشه برای رشد انواع میکروب ها و باکتری ها بستر مناسبی است و الودگی در این محیط ها چندین برابر است و پاکسازی ممکن نیست مگر با یک جرم گیر بسیار قوی و موثر ، نانو سلاطین به عنوان تولید کننده ی مواد بشوینده معظل پاکسازی را حل کرده است . جرم گیر نانو سلاطین قدرت پاک کنندگی فوق العاده دارد.

خرید عمده مایع‌ جرم گیر برای مصرف کنندگان بهترین گزینه است. این فروشندگان محصول را به صورت ویژه و با قیمتی استثنایی و کیفیتی بالا در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. فروش دراین مراکز به روش های مختلف صورت می گیرد تا مشتری بتواند با هر شرایطی خرید را انجام دهد. خرید به صورت اینترنتی از بهترین خدماتی است که این فروشگاه در اختیار مشتریان قرار می دهد تا بتوانند در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند.

افرادی که شرایط خرید به صورت حضوری را ندارند می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی به راحتی محصولات را مقایسه کرده و سفارش خود را ثبت کنند.‌ در فروش ویژه شرایط خرید آسان تر خواهد بود و مشتریان می توانند محصول را با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر تهیه کنند که صرفه اقتصادی زیادی دارد.

فروش به صورت مستقیم و غیر مستقیم امکان پذیر است و افراد قادر هستند مطابق با شرایطی که دارند اقدام به تهیه محصول نمایند. همواره قیمت و کیفیت کالا ها برای خریداران از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جرم گیر شیر آلات از لوازم بهداشتی و شوینده های ضروری است که در ساختمان های مسکونی، آموزشی، تجاری و سرویس های بهداشتی سطح شهر به کار برده می شود. تولید کنندگان این محصول به منظور تهیه و تامین نیاز بازار اقدام به توزیع عمده آن در فروشگاه های برگزیده می نمایند.

اگر از آن دسته اشخاص حقیقی یا حقوقی می باشید که قصد خرید جرم گیر نانو برای مصارف خانگی یا شرکتی را دارید و محصول تضمین شده می خواهید، خرید مستقیم جرم گیر شیر آلات نانو با برترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین قیمت جرم گیر قوی بازار را به شما پیشنهاد می کنیم.

با خرید مستقیم کالاها ضمن اطمینان از کارایی و عملکرد محصول، می توانید در حجم های بالا و با حذف هزینه های واسطه گری، اقدام موثری در کاهش هزینه های مواد شوینده مورد نیاز خود صورت دهید.

تولید کننده جرم گیر قوی سرامیک

تولید کننده  جرم گیر قوی سرامیک

مایع جرم گیر ۱۰ لیتری مایع منحصر به فردی است و به علت غلظت بالا باید با آب ترکیب شود تا سطوح را براق و درخشنده کند.

عرضه ی عمده و آنلاین این محصول با کیفیت ، به علت اینکه فروش به صورت بی واسطه و مستقیم انجام می گیرد سبب می شود که محصول، با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد.

در حوزه ی صادرات مایع جرم گیر، به علت تحریمهای موجود و ناموفق بودن تجار ایرانی در امر بازاریابی ، سبب شده که کشورهایی مثل چین و ترکیه از ایران پیشی بگیرند و مواد شوینده را به عراق و افغانستان صادر کنند.شرکتهای ایرانی برای موفقیت در این راه و بهبود شرایط، باید به موارد زیر توجه داشته باشند:

• مکانی مناسب برای توزیع و پخش

• بسته بندی زیبا و مناسب

• تبلیغات کارآمد و موثر

• سرمایه گذاری با بازرگانان عراقی

هم اکنون تنها مشکل سرراه ما تحریم و موانع مربوط به آن می باشد. امیدواریم که به زودی این تحریمها برداشته شوند و در این راه به موفقیت چشمگیری برسیم. چون همه مواد موردنیاز برای تولید جرم گیر قوی در کشور موجود است .اگر مشکل تحریم حل شود درآمد ملی کشور افزایش می یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما