فروش مستقیم پودر رختشویی صنعتی

پودر رختشویی صنعتی از محصولات پاک کننده لباسشویی هستند که با استفاده از سورفاکتانت مصنوعی به جای نمک های اسید چرب فلزی ساخته می شوند که در صابون ها استفاده می شوند. این مواد شوینده به صورت پودر ساخته می شوند ، به عنوان پودر لباسشویی ، مواد تمیز کننده سطح سخت و غیره نیز به فروش می رسند. بیشتر مواد شوینده پودر در ترکیب مواد تشکیل دهنده صابون است . فروشندگان پودر رختشویی برای فروش بهتر محصولات خود روش های مختلفی را ایجاد کرده اند تا مشتریان بتوانند راحت تر به خرید پودر رختشویی بپردازند.

فروش مستقیم پودر رختشویی صنعتی

آشنایی با نحوه تولید پودر رختشویی

آشنایی با نحوه تولید پودر رختشویی آنزیم ها ، ماده رایج در بسیاری از مواد شوینده لباس ، کاتالیزورهای بیولوژیکی هستند که روند حذف خاک را تسریع می کنند. تولیدکنندگان آنزیم های مختلفی را برای هدف قرار دادن انواع مختلف لکه ها مانند پروتئین ، نشاسته یا لکه های بیولوژیکی مانند علف یا خون استفاده می کنند.

یک چیز مشترک در همه آنزیم ها این است که به طور بالقوه می توانند باعث تحریک شوند ، بنابراین اگر از تحریک پوست رنج می برید از آنها اجتناب کنید. بسته به اینکه کدام ماده شوینده لباس را انتخاب می کنید ، ممکن است بتوانید از نصف دوز توصیه شده استفاده کنید و همچنان یک شستشوی عالی داشته باشید ، در هزینه خود صرفه جویی کرده و کمی به محیط زیست استراحت دهید.

در گذشته ما شوینده های لباسشویی با عملکرد بالا را آزمایش کرده ایم و آنها در تمام لکه ها با نیمی از دوز توصیه شده عملکرد خوبی داشتند ، در حالی که دیگران در نیمی از دوز روی چندین نوع لکه عملکرد خوبی داشتند.

پودرها برای عملکرد کلی خاک و لکه گیری بهترین هستند. ما دریافتیم که پودرها در لکه های تازه ، همان چیزی هستند که معمولاً در لباس های شسته شده خود با آن روبرو می شوید ، بهترین عملکرد را دارند ، اما به طور کلی روی لکه های مقاوم و سخت مواد آزمایشگاهی ما بسیار خوب عمل می کنند. پودرها گاهی اوقات می توانند بقایای سفید و پودری روی لباس بگذارند ، به خصوص اگر کمی دوز سنگین داشته باشید.

می توانید با حل کردن مقداری آب کمی گرم ، پودر لباسشویی را به مایع تبدیل کنید و بهترین های هر دو جهان را به شما بدهد. بهتر است برای آلودگی شدیدتر و سفید به پودرهای با عملکرد بالا بچسبید و استفاده از پودر با عملکرد بالا نیز به شما کمک می کند تا به مرور خاک سفید یا زرد رنگ سفید شما جلوگیری کند

مشخصات بهترین پودر رختشویی صنعتی

پودرهای شوینده و انواع پودر رختشویی به طور کلی با استفاده از فرآیند دسته ای یا مداوم ساخت صابون ساخته می شوند. این مواد به طور کلی با استفاده از یک یا چند سورفاکتانت ، مواد براق کننده نوری ، مواد کیلیت ، سازنده مواد شوینده ، نرم کننده های پارچه ، آنزیم ها و موارد دیگر فرموله می شوند.

مزیت اصلی پودرهای شوینده این است که به راحتی قابل استفاده هستند و گرد و غبار ، خاک ، چربی ، روغن و سایر آلاینده های محیطی را با سهولت و کارایی از بین می برند.

از پودرهای شوینده می توان برای شستشوی دست و همچنین برنامه های شستشوی ماشین استفاده کرد. غلاف ها ، بسته ها ، پرتگاه ها ، دیسک ها یا گلوله های مواد شوینده لباسشویی کپسول های استفاده متمرکز از مواد شوینده مایع لباسشویی در یک بسته بندی پلاستیکی قابل حل است که مستقیماً داخل ماشین لباسشویی خود می ریزید. آنها کاملاً شبیه یک قرص ظرفشویی هستند ، فقط مخصوص ماشین لباسشویی شما. بسته به مارک و نوع ، غلاف های لباسشویی ممکن است حاوی نرم کننده پارچه یا مواد دیگر باشند

موارد استفاده از پودر رختشویی صنعتی

موارد استفاده از پودر رختشویی صنعتی متداول ترین موادی که در ساخت مواد شوینده پودری استفاده می شود و بر قیمت استثنایی پودر رختشویی عبارتند از: – سورفاکتانت ها ، مواد براق کننده نوری ، نرم کننده های پارچه ، آنزیم ها ، سازنده های مواد شوینده ، سفید کننده ها و ترکیبات ، عطرها و رایحه های مصنوعی و غیره.

مواد شوینده لباس که به طور خاص برچسب طبیعی ندارند حاوی سورفاکتانت های مهندسی شیمی شده و سایر مواد شیمیایی هستند. این مواد شیمیایی هنگام تمیز کردن لباس معجزه می کنند ، اما ممکن است برای پوست تحریک کننده باشند ، برای سلامتی ما مضر باشند و محیط زیست را تهدید کنند. حتی برخی از مواد موجود در شوینده های معمولی سرطان زا شناخته شده اند. ماده فعال سطح آنیونی (سورفاکتانت) ماده اصلی شستشو است.

به طور معمول روی کثیفی های بدون چربی کار می کند. پودر لباسشویی معمولی معمولاً شامل 10 تا 15 درصد است. عامل فعال سطح غیر یونی (سورفاکتانت) یک ماده شستشوی همزمان است. این ماده بر روی از بین بردن آلودگی چربی و چربی است که نمی تواند توسط سورفاکتانت آنیونی حل شود. پودر لباسشویی معمولی معمولاً 5٪ را شامل می شود. نرم کننده و سازنده آب.

سازنده سازه ای است که نقش آن به حداکثر رساندن اثر عوامل فعال سطح است. این ماده با خنثی کردن تأثیر منفی که عمدتا نمک های کلسیم و منیزیم در آب می تواند بر روی سورفاکتانت ها داشته باشد ، کار می کند. پودر لباسشویی معمولی معمولاً شامل 20 تا 25 درصد است

انواع پودر رختشویی صنعتی

مواد پاک کننده غلافهای شوینده تک دوز غلیظ شده و در مقایسه با ماده مایع مارک خاص در از بین بردن لکه ها و خاک عمل می کنند. فرمول های Pod مواد شوینده کم جوش هستند ، و این یک مزیت برای واشرهایی است که از آب کم استفاده می کنند تا خاک و مواد شوینده را در شستشوی نهایی از بین ببرند.

برای تمیز کردن لباس لازم نیست مقدار زیادی کثیفی داشته باشید. مقدار زیادی کثیفی می تواند خاک را دوباره روی لباس ها رسوب دهد و باعث پارچه های کسل کننده و خراشیده شود. هنگامی که یک محصول تک دوز را انتخاب می کنید ، سطح تمیز کردن لباسشویی خانواده خود را در نظر بگیرید. قانون شماره یک برای استفاده موفقیت آمیز این است که غلاف ها باید قبل از افزودن لباس و آب به درام واشر اضافه شوند.

اگر غلاف در بالای یک بار لباس قرار گیرد ، ممکن است به درستی حل نشود. این می تواند باعث ایجاد رگه ها و لکه های ناشی از رسوبات مواد شوینده بر روی لباس های مرطوب شود. اگر واشر بیش از حد لباس پوشیده باشد و غلاف در معرض آب کافی برای حل شدن نباشد ، خط خوردگی نیز ممکن است رخ دهد. غلافها و بسته ها در واشرهای بارگیر بالا و واشرهای با بارگذاری بالا و بارگیری از جلو (HE) به خوبی کار می کنند. اگر واشر دارای شوینده اتوماتیک یا تلگراف نرم کننده پارچه است ، از آنها صرف نظر کنید. غلاف باید مستقیماً در طبل قرار گیرد ، هرگز در کشوی تلگراف قرار نگیرد. غلافهای یک دوز باید هم در آب سرد و هم در آب داغ حل شوند.

در طول زمستان ، اگر آب سرد ورودی بسیار سرد باشد ، غلاف ممکن است به درستی حل نشود. اگر مرتباً با مشکل حل نشدن غلاف روبرو شدید ، ابتدا غلاف مواد شوینده را در یک ظرف شیشه آب گرم حل کنید. قبل از افزودن لباسشویی کثیف ، آب شوینده را مستقیماً به درام واشر خالی خود اضافه کنید. اگر غلاف به درستی حل نشد و لباس هایش رگه دار یا لکه دار بودند ، بلافاصله لباس ها را بدون مواد شوینده اضافه کنید.

بزرگترین تنظیم ظرفیت بار را انتخاب کنید تا مطمئن شوید همه لباسها آزادانه در آب حرکت می کنند. لباس هایی که آغشته به مواد شوینده هستند را در خشک کن لباس گرم قرار ندهید. گرما باعث سخت شدن برداشتن محصول می شود.

مراکز عرضه پودر رختشویی صنعتی

مراکز عرضه پودر رختشویی صنعتی هرچه خانواده شما بزرگتر باشد ، احتمالاً لباسشویی بیشتری نیز باید انجام دهید. و هزینه مواد شوینده لباس حتی از بازار خرید پودر رختشویی برای همه دسته شوینده و ملحفه و حوله می تواند واقعاً جمع شود. به همین دلیل بسیاری از افراد به مواد شوینده خانگی لباسشویی روی می آورند.تا از افزایش قیمت روز پودر رختشویی در امان باشند. به جای خرید پودر رختشویی صادراتی و محلول مخلوط شده ، فقط به چند ماده اولیه نیاز است که خرید آنها جداً ارزان است. بعلاوه ، مواد شوینده لباسشویی به راحتی جمع می شوند و به همان اندازه کارآیی مارک های فروشگاه تمیز می شوند.

این مراحل ساده را دنبال کنید تا مواد شوینده لباسشویی پودر شده خود را بسازید. این ماده شوینده هم برای ماشین لباسشویی های استاندارد و هم برای کارایی بالا بی خطر است ، زیرا فرمولی با خاصیت تسویه کم است. صابون بار را رنده کنید اگر از صابون خالص استفاده می کنید ، میله را با رنده جعبه رنده کنید. بسته به مقدار شوینده ای که می خواهید تهیه کنید ، ممکن است به بیش از یک نوار نیاز داشته باشید.

یک تکه صابون را رنده کنید مواد لازم را مخلوط کنید در ظرف خود با درپوش محکم ، 2 قسمت بوراکس ، 2 قسمت جوش شیرین و 1 قسمت پوسته صابون را با هم مخلوط کنید تا مواد شوینده لباس ایجاد شود. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید یک باره درست کنید. فقط مواد را در این نسبت نگه دارید.

مخلوط مواد مغذی با هم برای مواد شوینده خانگی هشدار شستن سودا به خودی خود می تواند باعث تحریک پوست شود ، بنابراین هنگام مخلوط کردن مواد شوینده لباس خود از دستکش لاستیکی استفاده کنید. از مقدار مناسب استفاده کنید در هر بار شستشو تا 3 قاشق غذاخوری سطح از این مواد شوینده خانگی استفاده کنید. اگر ماشین لباسشویی با بازده بالا دارید از 1 قاشق غذاخوری استفاده کنید

خرید پودر رختشویی صنعتی فله

هزینه برای هر واحد شستشو (معمولاً برای هر 100 گرم) یک روش عالی برای مقایسه هزینه ها بین عرضه کنندگان پودر رختشویی است ، اما به دلیل توصیه های بسیار متفاوت دوز بین عرضه پودر رختشویی قوی برای مواد شوینده کاملاً دقیق نیست به جای آن از ارقام هزینه هر شستشو در بررسی مواد شوینده لباس استفاده کنید.

قیمت پودر رختشویی باورنکردنی در مجموعه تولید پودر رختشویی عمده بسیار مناسب است. فروشنده معتبر پودر رختشویی ادعا می کنند برای افرادی که پوست حساس دارند پودر رختشویی که مناسب است تولید می کنند. این شوینده ها به طور کلی موادی را جایگزین می کنند که احتمالاً باعث تحریک شده و یا به طور کلی از بین می روند. عطرها و رنگ های موجود در شوینده های معمولی تفاوتی در تمیز کردن ندارند و تقریباً تضمین می شود که آنها از جعبه یا بطری یک محصول با فرمول حساس خارج می شوند.

خرید عمده بهترین پودر رختشویی در نمایندگی های فروش آن امکان پذیر است و این نمایندگی ها دارای مشاورانی هستند تا با ارائه مشاوره های رایگان، شما را در خرید عمده ی محصولات پودر رختشویی متناسب با نیازتان راهنمایی کنند. بهترین خرید پودر رختشویی، خرید آنلاین از وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین است؛ زیرا این فروشگاه ها به دلیل صرفه جویی در زمان، به خرید شما سرعت می بخشند.

قیمت پودر رختشویی صنعتی

قیمت پودر رختشویی صنعتی فروشنده پودر رختشویی باکیفیت محصولات خود را با بهترین کیفیت و در بسته بندی های مختلف با برند های معتبر و قیمت ارزان در اختیار مشتریان قرار می دهد. بازار فروش پودر رختشویی به دلیل کاربرد پودر رختشویی و کیفیت بسیار بالایی که دارد رونق زیادی پیدا کرده و علاوه بر فروش بسیار بالا در بازار های داخلی در بازار های جهانی پودر رختشویی نیز خیلی پر فروش و پر طرفدار می باشند.

به همین دلیل سالانه میزان زیادی از پودر رختشویی با بهترین کیفیت و در بسته بندی های جدید و شیک به کشور های دیگر صادر می شود و از این طریق ارز بسیار زیادی وارد کشور ما می شود و سود خوبی نیز نصیب تاجران ایرانی پودر رختشویی می شود. به دلیل استقبال زیاد از خرید این پودر رختشویی تولید کنندگان تلاش می کنند تا میزان تولید و کیفیت محصولات خود را بالا ببرند تا بتوانند پاسخگوی نیاز بازار های داخلی و خارجی باشند و همچنین مشتریان بیشتری نیز جذب کنند. خریداران می توانند پودر رختشویی را به صورت عمده و یا جزئی از فروشگاه های اینترنتی معتبر خریداری کنند.

این روش خرید پودر رختشویی عمده برای مشتری خیلی مقرون به صرفه است و در وقت و هزینه افراد صرفه جویی می شود. خرید عمده پودر رختشویی در بسیاری از کارخانه ها و کارگاه تولیدی امکان پذیر است. این کارخانه های پودر رختشویی با توجه به شرایط خرید در بازار، امکان خرید عمده و ارزان این محصول را برای مشتریان ایجاد کرده اند تا به فروش بالایی برسند و مشتریان بیشتری جذب کنند.

بعضی از این کارخانه ها دارای فروشگاه های آنلاین خرید عمده پودر رختشویی نیز هستند و از این طریق با صرفه جویی در زمان خرید، امکان خرید عمده با قیمتی ارزان تر از سطح بازار داخلی را برای خریدارن ایجاد کرده اند. خرید عمده پودر رختشویی برای مصارف بالا صورت می پذیرد و بیشتر این خریداران عمده، فروشندگان جزیی پودر رختشویی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما